728x90ad
VV Steenbergen

Tweede kans voor je voetbalschoenen

Je zult het vast wel herkennen, de winter- of zomerstop is voorbij en er gaat weer gevoetbald worden. Ineens klinkt er een kreet: “m’n schoenen zijn te klein” en daar ga je weer, op pad naar de sportzaak.

Maar wat doe je met die nog niet zo oude schoenen… weggooien? “Maar ja, ze zijn nog zo goed”, toch maar weggooien?

Maar weggooien hoeft echt niet meer! V.V. ”Steenbergen” gaat ze verzamelen, we poetsen ze een beetje op én ze krijgen een 2e kans. Daarna geven we ze weer weg aan kinderen die ook voetbalschoenen nodig hebben, maar ze door omstandigheden niet zo gemakkelijk kunnen aanschaffen.

Er staat er in de kantine een box, waar je gebruikte, maar nog goede, voetbalschoenen achter kan laten.

Papa’s, mama’s en verzorgenden die hun kind oh zo graag hun voetbalschoenen gunnen, vragen wij zich te melden bij:

Klaas de Wit: 06-36544359
Nico van Schilt: 06-29528181
Mail: gezondverstand@vvsteenbergen.nl