728x90ad
VV Steenbergen

Oud-lid Kiki Heshof naar NAC Breda

Komend seizoen start NAC Breda met een damesteam in de Eerste Divisie. De Parel van het Zuiden is hard bezig om een volwaardige selectie samen te stellen en kwam gisteren met het nieuws dat oud Steenbergen-speelster Kiki Heshof na de zomer het geel zwart aan gaat trekken.

Kiki is al van jongs af aan NAC-supportster en is dan ook erg blij dat ze voor ‘haar’ NAC Breda uit gaat komen. “Ik ben opgegroeid met het geel-zwart van NAC Breda en ben dan ook super trots om voor deze mooie club uit te komen. Ik kijk er naar uit om volgend seizoen voor de Parel van het Zuiden te spelen!”

Onder toeziend oog van de trotse familie tekende ze haar overeenkomst en dat betekent dat ze de overstap van Feyenoord naar NAC Breda. In de 1e divisie spelen op dit moment vooral Jong Teams en Sparta Rotterdam, daarnaast zal na de zomer ook De Graafschap toetreden met een team. Vanaf seizoen 2024/2025 is een promotie-/degradatieregeling van kracht.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *