728x90ad
VV Steenbergen

Lokaal Sport- en Beweegakkoord Gemeente Steenbergen

V.V. “Steenbergen” heeft op 6 oktober 2020 een handtekening gezet onder het Lokaal Sportakkoord van de Gemeente Steenbergen. Naast onze vereniging hebben nog 19 andere partijen zich hierbij aangesloten. Vanaf moment 1 is V.V. “Steenbergen”, samen met nog 3 andere verenigingen, hierbij betrokken. Na de opstartfase hebben diverse andere verenigingen zich ook aangesloten.

Hopelijk zullen er mooie samenwerkingen ontstaan met als doel de inwoners van de Gemeente Steenbergen meer te laten bewegen cq. sporten. Twee werkgroepen zijn reeds opgestart: “Meer en beter bewegen door iedereen” en “Gezonde verenigingen en ruimte”. In beide werkgroepen heeft onze vereniging zitting.

Meer informatie kunt u vinden op de website van de Gemeente Steenbergen

Deelnemende organisaties zijn:
V.V. Steenbergen
Scouting Steenbergen
SC Kruisland
SV Diomedon
SC Welberg
Budovereniging VKO

HMS Dinteloord
Monkey Moves
RTC De Fatuur
Wijzijn Traverse Groep
GGD West Brabant
KBO Dinteloord
WilluFysio
t Ravelijn (middelbaaronderwijs)
Basisschool Gummarus
Gemeente Steenbergen
Heel Steenbergen Fit

VluchtelingenWerk/TaalSteenbergen
Dojo Yanagi, Kyokushin Steenbergen
Zo Kinderopvang