728x90ad
VV Steenbergen

Fysiotherapie Melief – locatie Seringenlaan

De samenwerking was er al een aantal seizoenen, maar deze wordt vanaf het opleveren van het nieuwe kleedgebouw nog inniger. Gedurende enkele dagdelen per week zal Fysiotherapie Dennis Melief gebruik gaan maken van de verzorgingsruimte als ‘praktijkruimte’.

Vrijwilligers van de onderhoudsploeg zorgden ervoor dat de muren van de verzorgingsruimte wit zijn geverfd, om zo een goede werkplek te verschaffen. Daarnaast is er in samenwerking met sponsor Keller Keukens voor een klein keukenblok gezorgd, incl. koelkast om verzorgingsmaterialen onder lagere temperaturen te kunnen bewaren, indien nodig. Fysiotherapie Dennis Melief zorgde vervolgens zelf voor een nieuwe massagetafel en een bureau, zodat de ruimte volledig is ingericht.