728x90ad
VV Steenbergen

Dames1 op zoek naar nieuwe speelsters

Wordt jij de Lieke Martens van VV Steenbergen? VV Steenbergen Vrouwen 1 is op zoek naar nieuwe speelsters (en een keepster) voor aankomend seizoen. Lijkt het jou leuk om in een enthousiast en fanatiek team te komen voetballen, waar ook gezelligheid hoog in het vaandel staat? Schroom dan niet om contact op te nemen met ons!

Het Vrouwen team traint op dinsdag- en donderdagavond en speelt haar wedstrijden op zaterdag. Het team speelt ondertussen alweer enkele jaren structureel mee in de subtop van de 4de klasse. Het is natuurlijk mogelijk om dit seizoen al te komen ‘proef trainen’. Dit is een mooie gelegenheid om het team alvast te leren kennen.

Via onderstaande gegevens zijn wij bereikbaar voor vragen en verzoeken.
E-mail: dames@vvsteenbergen.nl
Telefoon: 06-41197073 (trainer Erik Verstrepen)

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *