728x90ad
VV Steenbergen

Weinig verschuivingen in Trofeepaleis Gouden Schoen Klassement

In december zijn er weinig verschuivingen geweest in het Trofeepaleis Gouden Schoen Klassement, het 1e elftal en Jong Steenbergen kwamen sowieso niet in actie (A-categorie), de dames1 en 35+-1 kwamen uiteindelijk ook niet in actie en de overige teams maar 1 of 2 duels.

Romy Ernest wist nog enkele malen doel te treffen namens de dames2, die na een zware seizoenstart nu al 3 keer hebben gewonnen. Ook Nina Vermaat wist veelvuldig doel te treffen en is een nieuwe naam in de subtop van het klassement. Bij de heren wisten Rick Driessen en Nick van Eekelen namens zaterdag5 doel te treffen in december, Dennis van Schilt schroefde namens zaterdag3 ook zijn totaal nog wat verder op.

Tussenstand per 1 januari 2022
1. Romy Ernest (dames1 & dames2): 26 doelpunten
2. Thijs Zantboer (1e elftal): 14 doelpunten
3. Rick Driessen (zaterdag5) & Nick van Eekelen (zaterdag3 & zaterdag5): 8 doelpunten
5. Wouter Boot (35+-1) & Dennis van Schilt (zaterdag3 & zaterdag5): 7 doelpunten
7. Emile Verkouter (35+-1), Luuk Deckers (zaterdag3) & Nina Vermaat (dames 2): 6 doelpunten

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *