728x90ad
VV Steenbergen

Wederom uitbreiding deelnemersveld 13e Albert Heijn Achterberg Jeugdvoetbaltoernooi

Met VVC’68 (Halsteren), KSK Nieuw Stabroek (België), vv Schipluiden en RSV (Rucphen) zijn er weer nieuwe deelnemers voor de 13e editie van het Internationale Albert Heijn Achterberg Jeugdvoetbaltoernooi toegevoegd.

Op zaterdag 15 juni zullen teams uit alle uithoeken van Nederland strijden op de velden van het Gemeentelijk Sportpark aan de Seringenlaan in Steenbergen. Rechts naast dit bericht vindt u een overzicht van de verenigingen die tot nu toe zijn ingeschreven. Heeft u ook interesse? Hier vindt u het inschrijfformulier.

Nog open:
JO13 1x hoofdklasse of hoger

JO12 2x 1e klasse(laag), 2e klasse of 3e klasse(hoog)
JO12 3x 4e klasse of lager

JO11 1x hoofdklasse of 1e klasse(hoog)
JO11 3x 4e klasse of lager

JO10 2x 1e/2e klasse
JO10 1x 4e klasse of lager

JO9 2x 2e/3e klasse

JO8 1x 4e klasse of lager

JO7 Nog diverse opties

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *