728x90ad
VV Steenbergen

Voortgang werkzaamheden Seringenlaan

Zoals de meeste bezoekers hebben gemerkt, zijn de werkzaamheden aan het eerste gedeelte van de Seringenlaan (tussen de ingang van het sportpark en de Molenweg) afgerond en is dit stuk weer open gesteld voor verkeer. De hoofdpoort is via deze weg dus weer bereikbaar, echter is de parkeergelegenheid aan deze kant nog beperkt.

De aannemer is nu op het ‘brede’ parkeerterrein aan de achterkant van de Pi-Air Tribune aan het werk, waardoor je niet door de Seringenlaan naar het nieuwe parkeerterrein kunt rijden.

Hierdoor raden we bezoekers nog altijd aan om door de wijk te rijden en op die manier naar het nieuwe parkeerterrein te rijden, om daar te parkeren en ook langs die looppoort het sportpark te betreden.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *