728x90ad
VV Steenbergen

Voorbereidingen voorjaarsreeks in volle gang bij KNVB

De eerste helft van het seizoen 2018/’19 zit er alweer op. Dit betekent dat voor de KNVB de tijd is aangebroken om de indelingen voor de voorjaarsreeks te gaan starten.

Net als afgelopen jaren worden de teams vanaf begin december weer opnieuw ingedeeld voor de voorjaarsreeks. Bij het indelen van de voorjaarsreeks gaat de KNVB er in eerste instantie vanuit dat de teams die uitkomen in de najaarsreeks ook weer meedoen aan de voorjaarsreeks. Teams die zich gedurende de najaarsreeks hebben teruggetrokken, worden vanzelfsprekend niet meer ingedeeld.

Op zondag 20 januari zullen de indelingen voor de voorjaarscompetities worden vrijgegeven via Sportlink en Voetbal.nl. Op maandag 21 januari zal de nummering van de competities bekend worden, waarmee op zaterdag 9 februari gestart zal worden met de 1e speelronde.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *