728x90ad
VV Steenbergen

Vincent Mosmans verstevigt koppositie Trofeepaleis Gouden Schoen-klassement

Hoewel de competitie al een eeuwigheid stil lijkt te liggen, werd er begin vorige maand toch nog gespeeld en zien we toch nog enkele verschuivingen in het Trofeepaleis Gouden Schoen-klassement. De koploper is echter nog altijd dezelfde, met 5 treffers (2 tegen DVO’60 3, 3 op bezoek bij NOAD’67 2) staat Vincent Mosmans inmiddels op 9 competitietreffers.

Achter Vincent vinden we nu Bart Smit (een hattrick in de derby tegen SC Welberg 2) en Twan Uitdewilligen (1 tegen Yerseke 3, 2 tegen MZC’11 3) die beide drie treffers aan hun totaal toevoegden in de eerste duels in oktober. Guillaume Spinhoven en Ahmed Dahir (foto) maakte er allebei 1 en staan op een gedeeld 4e plaats, daarna een dame en aantal heren met 3 competitiegoals.

Tussenstand per 31 oktober 2020
1e plaats: Vincent Mosmans (zaterdag3), 9 doelpunten
2e plaats: Bart Smit (zondag2) & Twan Uitdewilligen (zaterdag3), 5 doelpunten
4e plaats: Guillaume Spinhoven (zaterdag5) & Achmed Dahir (zaterdag1), 4 doelpunten
6e plaats: Gerrald Raaijmakers (zaterdag4), Mike de Hoog (zaterdag1), Romy Ernest (VR1), Wouter Boot (zondag2 & VE1) & Nick van Eekelen (zaterdag6), 3 doelpunten

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *