728x90ad
VV Steenbergen

Vier nieuwe bordsponsors bij V.V. “Steenbergen”

Net voor de start van het nieuwe seizoen kunnen we nog liefst 4 nieuwe bordsponsors toevoegen aan het groeiende sponsorbestand, te weten
Damen van Elzakker Voegersbedrijf
R&R Kunststoftechniek
BKS Sport- en Bedrijfskleding
Bruynzeel Keukens

Deels gerelateerd met de nieuwbouwwerkzaamheden, maar bovenal ook het goede werk van de sponsorcommissie. Zo hielp Damen van Elzakker Voegersbedrijf al met het deels opnieuw voegen van de buitenzijde van de kantine, een voorbeeld van het resultaat van Bruynzeel Keukens is binnenkort te zien in de nieuwe verzorgingsruimte.

R&R Kunststoftechniek zagen we al eerder langskomen, zij zorgden voor de kozijnen in de nieuwe kleedkamers, zowel voor de ramen als bij de entree. BKS Sport- en Bedrijfskleding lijkt een vreemde eend in de bijt, maar dit voetbal-minded bedrijf is in 2019 naar Steenbergen (Reinierpolder I) verhuisd en voorziet steeds meer (Steenbergse) bedrijven van kleding.

Wij danken de ondernemers voor hun steun aan onze vereniging!

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *