728x90ad
VV Steenbergen

Vertraging opknappen oprijlaan Sportpark Seringenlaan

Ondanks het feit dat de gesprekken hierover al een flinke tijd lopen, gaat de Gemeente Steenbergen het opknappen van de oprijlaan van het Gemeentelijk Sportpark aan de Seringenlaan niet voor het jubileumweekend voor elkaar krijgen. Het is begroot in 2022, stond gepland voor dit najaar maar er is een complicerende factor opgetreden: diverse bomen aan de kant van het kunstgrasveld zijn niet meer stevig genoeg om daar langere tijd te staan. Deze zullen gekapt moeten worden (waarvoor de Gemeente een vergunning aan moet vragen) en er zullen, conform regelgeving, voor elke gekapte boom twee nieuwe teruggeplaatst worden.

Behalve het aanvraagtraject voor de vergunning, moet er ook nog naar financiële middelen voor de kap en planting worden gezorgd én moet het gemaakte plan in overleg met het in de arm genomen ingenieursbureau aangepast worden. Om te voorkomen dat de oprijlaan in een cruciale periode niet beschikbaar zou zijn, is besloten om het tot zeker na de jubileumviering te laten wachten. Als bestuur betreuren we het feit dat hiermee de werkzaamheden flink uitgesteld worden, maar we hechten er waarde aan om een mooie en duurzame oplossing te vinden.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *