728x90ad
VV Steenbergen

Verlichting Pi-Air Tribune

Al voor de sluiting van het sportpark half maart, was een deel van de onderhoudsploeg bezig met het aanbrengen van verlichting op de Pi-Air Tribune. In het nabije verleden waren er regelmatig ongenode gasten, daarnaast is er zelfs een keer brand gesticht in het najaar van 2019.

Hierop is besloten om de tribune te verlichten, deze gaat op sensor aan zodra het donker wordt. Kartrekkers in dit verhaal waren Jos Bolders (zie foto), John Rommers en Kees van Vugt. Met name laatstgenoemde zijn we veel dank verschuldigd, Kees heeft bijzonder veel materialen kunnen regelen zodat de werkzaamheden goed verliepen en we hier jaren mee vooruit kunnen. Speciaal daarom ging sponsor Jolanda’s Boeket langs met een mooie bos bloemen en een cadeaubon van Slijterij Veraart.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *