728x90ad
VV Steenbergen

Vacatures bij sponsor Insulcon

Files ook zo beu of ben je gewoon toe aan een nieuwe uitdaging? Scoor dan nu een nieuwe baan en kom snel werken bij Insulcon B.V.! Je kent het misschien wel, dat wit rode gebouw aan de rotonde op de Zeelandweg-Oost.

Werken in Steenbergen is niet alleen goed voor je conditie, aangezien je lekker op de fiets naar je werk kunt. Het heeft meer voordelen! Geen files, dus na werktijd ben je ruim op tijd voor de voetbaltraining. Daar wordt toch iedereen blij van? Kijk snel op onze website voor alle openstaande vacatures.

Heb je vragen of wil je gewoon meer informatie? Geen probleem, wij zijn telefonisch bereikbaar op 0167-568091, via Whatsapp of via de mail werken@insulcon.com. Gewoon vragen naar Katja of Mary-Ann. We horen graag van je!

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *