728x90ad
VV Steenbergen

V.V. “Steenbergen” zoekt trainer zaal1

Het zaal1-team, in het seizoen 2021/2022 uitkomend in de topklasse van het zaalvoetbal, is op zoek naar een TC3-gediplomeerde trainer. Het team speelt al enkele jaren samen in de topklasse en draait hierin al een flinke tijd in het linkerrijtje mee. Behalve uitduels naar Eindhoven en omstreken, zijn er met Bristol Team (Roosendaal), ZVV Kroeven (Rucphen), Cluzona’74 (Wouw) en Prinsland (Dinteloord) ook 4 derby’s en speelt het tegen de reserves van Eredivisionisten FC Eindhoven en Groene Ster Vlissingen.

Met 3 andere herenteams is er bovendien een stabiele basis voor de zaalvoetbaltak bij V.V. “Steenbergen”. De zaalvoetbalcommissie zoekt een enthousiaste trainer die zich vast kan bijten in tactieken en aanvalsvormen. TC3 is een pré, daarnaast zoeken we een geschikte kandidaat uit de nabije omgeving.

Geïnteresseerden kunnen zich per mail melden via: zaalvoetbal@vvsteenbergen.nl, we verzoeken u uw CV en/of motivatie mee te sturen.

CompetitieSpeelschemaUitslagenBeker

 

 
 
 
 
Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.