728x90ad
VV Steenbergen

V.V. “Steenbergen” zoekt trainer zaal1

Het zaal1-team, uitkomend in de topklasse van het zaalvoetbal, is op zoek naar een TC3-gediplomeerde trainer. Het team speelt al enkele jaren samen in de topklasse en draait hierin altijd in het linkerrijtje mee. Behalve uitduels naar Eindhoven en omstreken, zijn er met Bristol (Roosendaal), Cluzona’74 (Wouw) en Prinsland (Dinteloord) ook 3 derby’s en speelt het tegen de reserves van Eredivisionist Groene Ster Vlissingen.

Met 5 andere herenteams is er bovendien een stabiele basis voor de zaalvoetbaltak bij V.V. “Steenbergen”. De zaalvoetbalcommissie zoekt een enthousiaste trainer die zich vast kan bijten in tactieken en aanvalsvormen. TC3 is een pré, daarnaast zoeken we een geschikte kandidaat uit de nabije omgeving.

Geïnteresseerden kunnen zich per mail melden via: zaalvoetbal@vvsteenbergen.nl, we verzoeken u uw CV en/of motivatie mee te sturen.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *