728x90ad
VV Steenbergen

V.V. “Steenbergen” neemt nieuwe tenues in gebruik

Het heeft vanwege de populariteit van de Custom Made lijn bij Stanno een tijdje geduurd, maar afgelopen weekend hebben de eerste teams de nieuwe shirts in gebruik genomen. O.a. het eerste elftal trad in de blauwe shirts (met witte accenten) aan.

Het eerste elftal speelt met kledingleverancier BKS Sport- en Bedrijfskleding als borstsponsor, op de rug is het logo van sponsor Your New Kitchen te zien. Deze sponsors zullen per shirt verschillend zijn, op de mouw staat naast het logo van Stanno ook bij ieder tenue het logo van onze hoofdsponsor, Albert Heijn Achterberg en ergens op het shirt (rug of andere mouw) staat ook het logo van kledingleverancier BKS Sport.

De 2e batch met nieuwe tenues wordt in week 8 van 2023 verwacht.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *