728x90ad
VV Steenbergen

V.V. “Steenbergen” 1 beschikt in het nieuwe seizoen over camerasysteem

Vanaf seizoen 2023/2024 zal V.V. “Steenbergen” 1 beschikken over een eigen camerasysteem. Dit systeem, inclusief statief, kan ingezet worden tijdens wedstrijden en zal automatisch het spel volgen, waardoor er van bovenaf een goed beeld ontstaat waar ruimtes en kansen liggen, maar ook verbeterpunten komen hier snel aan het licht.

Dit camerasysteem zal tijdens diverse (thuis)wedstrijden gebruikt worden en de aanschaf hiervan was een grote wens van de huidige technische staf. Op deze manier komt er extra kennis over de wedstrijden en spelers beschikbaar in de race om promotie naar de zaterdag 3e klasse.

Dankzij de gebruikersmodule is het echter niet mogelijk om dit systeem in te richten voor andere teams. Wij danken de sponsor(s) voor hun hulp bij de aanschaf van deze module.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *