728x90ad
VV Steenbergen

Teamindelingen jeugdteams seizoen 2022-2023 bekend

De indelingen van de jeugdteams voor het volgende seizoen zijn bekend.

Via deze link zijn de indelingen te raadplegen. De teamindelingen van de categorieën JO14 en JO15 volgen zo snel mogelijk. De Jeugdcommissie is alle opties aan het bekijken om spelers zoveel mogelijk met leeftijdsgenoten te laten voetballen. Gezien het totaal aantal spelers in deze leeftijdscategorieën vergt dat nog extra overleg met trainers en spelers.

Het indelen van de teams is jaarlijks een complexe puzzel. Er zijn veel wensen van spelers en trainers/leiders, die niet altijd met elkaar te verenigen zijn. De belangrijkste opdracht voor de Jeugdcommissie is uiteindelijk dat alle spelers een plek krijgen in een team dat voldoende spelers en begeleiding heeft en dat zo goed mogelijk aansluit op spelplezier en niveau.

Mocht een speler of ouder/verzorger het niet eens zijn met de indeling, dan kan er een bezwaarschrift worden ingediend, via onderstaand formulier.

Teamindeling 2022/2023

Wie kan bezwaar indienen?
De jeugdspeler c.q. diens wettelijke vertegenwoordiger (ouders/verzorgers).

Wanneer?
Tussen 13 juni 2022 en 22 juni 2022.

Waartegen?
Alleen tegen de definitieve indeling zoals op de website geplaatst.

Hoe?
Door dit formulier geheel ingevuld te mailen naar jeugdcommissie@vvsteenbergen.nl. We streven ernaar uiterlijk 25 juni alle bezwaren in de Jeugdcommissie besproken en beantwoord te hebben. Daarna is er geen beroep meer mogelijk.

Ik heb bezwaar tegen de indeling van:

Naam:

Geboortedatum:

Ingedeeld bij:

Ik ben het niet eens met de voorlopige teamindeling, vanwege de volgende argumenten:
1.
2.
3.
4.

Om de hierboven vermelde redenen wens ik hoger*/lager* ingedeeld te worden:

Naam:
Adres:
Telefoonnummer:
Email adres:

*doorstrepen wat niet van toepassing is

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.