728x90ad
VV Steenbergen

Team Van Gils Autoschade wint 7×7 toernooi

Op een gezellig en sportief verlopen Van Gils Autoschade 7×7 Toernooi is het team van de naamgever (zie foto boven) er van door gegaan met de titel. In zowel de 1e als 2e poulefase wist het team alle 3 de duels te winnen, waardoor er geen twijfel over bestond wie de beker zou winnen. Zowel Kazooie94 (3-2) als de uiteindelijke nummer 2 Schatjes Proost (2-1) kwamen nog dicht in de buurt, maar moesten uiteindelijk het onderspit delven. De Gloeiwurmpjes eindigden als 3e, het A-team werd 4e.

In de 2e poulefase bij de herkansers was Verbeek Boomkwekerijen ongenaakbaar, zonder tegentreffers wisten zij Kazooie94, FC Bangerhart en FC Cambier van zich af te houden. Vanwege gebrek aan deelnemers kon het damestoernooi helaas geen doorgang vinden.

De organisatie wil de deelnemende teams bedanken voor hun inzet en sportiviteit, mede doordat zij elkaars duels hebben gefloten.

Eindstand:
1. Van Gils Autoschade
2. Schatjes Proost
3. De Gloeiwurmpjes
4. A-Team
5. Verbeek Boomkwekerijen
6. Kazooie94
7. FC Bangerhart
8. FC Cambier

2e plaats: Schatjes Proost

4e plaats: A-team

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *