728x90ad
VV Steenbergen

Team DSV winnaar VoetbalQuiz

Op vrijdag 8 maart vuurde quizmaster Martijn Hagens (vanuit MP Verhuur & Events) op liefst 13 teams tal van vragen af. Van het logo van de pas opgerichte vereniging vv de Markiezaten tot de recordhouder kampioenschappen in de Tsjechische competitie en de opstelling van het Nederlands Elftal tijdens dé wedstrijd tegen Argentinië op het WK in 1998, alles kwam voorbij. Ook bovenstaand stadion kwam langs, welke Spaanse club speelt hier de thuiswedstrijden?

Uiteindelijk wist het Dinteloordse team DSV (met 59 punten) het team van zaterdag4 (58 punten) nipt voor te blijven. Ook teams vanuit SC Welberg en NVS waren aanwezig tijdens deze gezellige avond.

De tussenronde werd gewonnen door Ida Zantboer (dames) en Iwan Plompen (heren).

Het antwoord op de foto-vraag: het stadion wordt bespeeld door Sevilla FC.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *