728x90ad
VV Steenbergen

Tassen gebruikte voetbalshirts naar Gambia

Tijdens de opruimronde afgelopen zaterdag zijn er vele tassen met gebruikte maar inmiddels overbodig geworden sets voetbalshirts opgeruimd. Deze worden, via bemiddeling van Esther Volkers, deze week meteen naar Gambia verhuisd, waar de lokale bevolking de komende jaren in het blauw-wit rond zal lopen.

Het bestuur is van mening dat we in deze tijden van duurzaamheid goed te gebruiken spullen zeker niet weg moeten gooien. ‘In het nabije verleden is er al eens eenzelfde actie gehouden, vandaar dat de lijntjes met Esther kort waren.’

De sponsors van de overbodig geworden shirts zijn vooraf aangeschreven door de sponsorcommissie, enkele hebben hier gebruik van gemaakt maar vele hebben aangegeven dat de shirts op transport naar Afrika mochten.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *