728x90ad
VV Steenbergen

Steenbergse seniorentak breidt uit

Met een nieuw zaterdagteam breidt V.V. “Steenbergen” komend seizoen zijn seniorentak uit. Naast de zondagselecties en zondag3, zijn er ook dames op zondag, de Veteranen op donderdag en met zaterdag2 en zaterdag3 waren er al twee blauw-witte teams die in actie kwamen op zaterdagmiddag.

Met zaterdag4 komt hier een derde team bij. De kern van dit team speelde de afgelopen twee seizoenen in de JO19-2, enkele spelers afgelopen seizoen ook in de JO19-1 en diverse spelers trekken de kicksen weer aan, om komend seizoen in de reserve 5e klasse te starten.

Ook zaterdag2 en zaterdag3 ondergaan veranderingen: zij wisselen namelijk van team. Het nieuwe zaterdag3 speelde afgelopen seizoen lang mee om de titel en had bij de KNVB aangegeven naar de reserve 4e klasse te willen promoveren. Omdat zaterdag3 niet hoger kan spelen dan zaterdag2, zijn deze teams gewisseld nu de KNVB het verzoek om te promoveren heeft gehonoreerd.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *