728x90ad
VV Steenbergen

Steenbergen 1 tegen NOAD’67, Prinsenland en SC Welberg in bekerpoule

Het eerste elftal is door de KNVB in de bekerpoule gekoppeld aan NOAD’67 (Sint Philipsland) en gemeentegenoten vv Prinsenland en SC Welberg. Tegen NOAD’67 speelde het de afgelopen seizoenen regelmatig in de bekerpoule, terwijl vv Prinsenland in de Groot Steenbergen Cup (op zaterdag 27 augustus) zal worden bestreden en de derby met SC Welberg afgelopen seizoen weer plaats vond in competitieverband.

Afgelopen seizoen speelde Steenbergen in het gestopte bekertoernooi ook al tegen zowel NOAD’67 (3-1 winst in de poule) als vv Prinsenland (2-5 verlies). Alleen de winnaar van de poulefase plaatst zich voor de volgende ronde.

Ook de tegenstanders van de zaalteams voor de 1e ronde van het bekertoernooi is bekend. Zij beginnen direct met een knock-out duel.

Zaal 1: ZVVR/Metsj Point 2
Zaal 2: Prinsland 1
Zaal 3: FC Flamingo 2

Het programma van deze bekerloting wordt op zaterdag 30 juli bekend gemaakt.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.