728x90ad
VV Steenbergen

Steenbergen 1 gekoppeld aan Prinsenland 1 in 2e ronde beker

Zondag 26 september heeft de KNVB de loting voornde 2e ronde van het bekertoernooi voor standaardteams verricht. Steenbergen 1 is hierbij gekoppeld aan Prinsenland 1 (duel wordt gespeeld in Steenbergen), wat naast de vele derby’s in de competitie nog een extra regionaal treffen oplevert.

Inde voorbereiding verloor Steenbergen met 2-1 van de ploeg uit Dinteloord, tijdens de Groot Steenbergen Cup in Nieuw-Vossemeer. Het duel staat gepland op zaterdag 13 november, mits beide teams dan geen competitieduel in moeten halen. In dat scenario zal het bekerduel verschoven worden naar een doordeweekse dag.

Zaterdag3 werd eerder al gekoppeld aan vv De Schutters zaterdag2 (uitwedstrijd), zaterdag4 aan Lepelstraatse Boys zaterdag2 (thuisduel), de dames aan competitiegenoot Klundert VR1, de JO19-1 aan DEVO JO19-2 en de JO16-1 aan DSE JO16-1.

In de zaal behaalden ook diverse teams de 2e ronde: zaal1, 3 en 4. De loting hiervan moet nog volgen.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *