728x90ad
VV Steenbergen

Stand van zaken zoektocht nieuwe penningmeester

Deze zomerstop berichtten we u al eerder dat de huidige penningmeester (Jasper van Tilburg) heeft aangegeven dat het na 2 termijnen (in totaal 6 jaar) tijd is voor nieuwe ogen op het financiële vlak van onze vereniging.

Er zijn inmiddels gesprekken geweest met enkele kandidaten, maar helaas nog zonder resultaat. Wel is er al iemand bereid gevonden om hierin te ondersteunen, met daarin de mogelijkheid tot het oprichten van een ‘financiële commissie’, om de werkzaamheden wat te verdelen.

Wil jij iets bijdragen aan onze mooie vereniging en jezelf ontwikkelen op het gebied van samenwerking en oplossingsgerichtheid? Je kunt meer informatie inwinnen bij de huidige penningmeester of voorzitter Wim Roovers, dit over o.a. tijdsbesteding en verantwoordelijkheden.

Er is een overzicht van de werkzaamheden gemaakt en de huidige penningmeester zal de nieuwe goed inwerken en op gezette tijden nog bij kunnen staan met raad en daad (indien gewenst)

Interesse gewekt? Meld je dan snel bij 1 van onze bestuursleden óf via voorzitter@vvsteenbergen.nl

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *