728x90ad
VV Steenbergen

Sponsormogelijkheden nieuwe kleedkamers V.V. “Steenbergen”

Het nieuwe kleedkamergebouw is bijna afgerond en het wordt tijd om aan de invulling hiervan te denken. De inrichting van de kleedkamers zelf is natuurlijk al besteld, maar voor de verdere details op de gang en deuren is de bouwcommissie nog druk bezig.

Een onderdeel hiervan is de deuren en de entree, waarop we 8 sponsors de ruimte kunnen geven om hun bedrijfsnaam en/of logo te vermelden. Benieuwd naar de mogelijkheden en het sponsorbedrag? Neem contact op met de Sponsorcommissie (sponsoring@vvsteenbergen.nl) of 1 van de leden van de Bouwcommissie.

Vijf van de acht deuren zijn al verkocht, namelijk aan:
– Donex Shipping
– M&G Forwarding
– Tamoil Nederland
– Bouwbedrijf Verkaart
– Raab Karcher Bouwstoffen

De sponsornaam zal tot uiting komen op:
– Een blauw-wit wedstrijdshirt op de buitenkant van de kleedkamerdeur
– Een bordje op de muur naast de kleedkamerdeur, duidelijk zichtbaar in de gang
– Een vermelding op het ‘plattegrond-bord’ bij binnenkomst kleedkamergebouw
– Optioneel: vermelding in de nieuwsbalk onder het getoonde wedstrijdprogramma bij binnenkomst kleedkamergebouw
– Vermelding op onze website op de nieuw te maken pagina over de kleedkamers

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *