728x90ad
VV Steenbergen

Onderlinge competitie lagere seniorenteams

De versoepelingen voor de sport per 5 juni, werd door V.V. “Steenbergen” direct aangegrepen om een reeks onderlinge oefenduels in te plannen voor de lagere seniorenteams, in de vorm van een onderlinge competitie. Helaas nog zonder supporters, maar wel weer met een terras en dus aangepaste 3e helft na afloop.

Zaterdag2 trapte af tegen zaterdag4, zaterdag5 kruiste de degens met zaterdag6. Titelfavoriet zaterdag2 maakte geen fout en won met 3-1 van zaterdag4, beide teams speelde de afgelopen maanden ook al enkele duels, daar ze voor 99% uit spelers onder de 27 jaar.

Ditzelfde gold voor zaterdag5, maar niet voor zaterdag6, dat voor het eerst sinds begin oktober weer op de mat kwam. Op het kunstgras pakte zaterdag6 verrassend de voorsprong (3-1 bij rust), maar zaterdag5 was conditioneel beter en de balvaardigheid kwam in de tweede helft meer aan het oppervlak, waardoor het nog 4-3 werd.

Het resterende programma is:

12 juni
Zaterdag2 – Zaterdag5
Zaterdag4 – Zaterdag3/zondag2

19 juni
Zaterdag 6 – Zaterdag2
Zaterdag3/zondag2 – Zaterdag5

26 juni
Zaterdag 5 – Zaterdag 4
Zaterdag3/zondag2 – Zaterdag 6

3 juli
Zaterdag2 – Zaterdag3/zondag2
Zaterdag4 – Zaterdag 6

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *