728x90ad
VV Steenbergen

Nog enkele plaatsen vrij op 13e Albert Heijn Achterberg Jeugdvoetbaltoernooi

Met S.V. Oranje Wit (Dordrecht), V.V. Virtus (Zevenbergen), V.V. Strijen en B.S.V. Boeimeer(Breda) zijn weer nieuwe deelnemers voor de 13e editie van het Internationale Albert Heijn Achterberg Jeugdvoetbaltoernooi toegevoegd.

Op zaterdag 15 juni zullen teams uit alle uithoeken van Nederland strijden op de velden van het Gemeentelijk Sportpark aan de Seringenlaan in Steenbergen. Rechts naast dit bericht vindt u een overzicht van de verenigingen die tot nu toe zijn ingeschreven. Heeft u ook interesse? In de rechterkolom van deze pagina vindt u het inschrijfformulier.

Nog open:
JO13 VOL!

JO12 3x 4e klasse of lager

JO11 1x hoofdklasse of 1e klasse(hoog)
JO11 2x 4e klasse of lager

JO10 1 plek voor hoofdklasse (laag), 1e klasse of 2e klasse(hoog)

JO9 1x 2e klasse of 3e klasse

JO8 1x 4e klasse of lager

JO7 Meerdere plekken beschikbaar

One Comment

  1. R.Bakker

    12 maart 2019 at 18:45

    Goedenavond ik zou graag met JO11-5
    Mee willen doen wij spelen 5e klas. Hoop snel van u te horen.
    Afz: Ron Bakker trainer van IFC Jo11-5.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *