728x90ad
VV Steenbergen

Nog 3 plaatsen 13e Albert Heijn Achterberg Jeugdvoetbaltoernooi 2019

Op zoek naar een leuk toernooi om het seizoen af te sluiten? De toernooicommissie van V.V. Steenbergen wil u langs deze weg uitnodigen om deel te nemen aan het 13e Internationale Albert Heijn Achterberg Jeugdvoetbaltoernooi 2019. Het toernooi wordt gehouden op zaterdag 15 juni 2019 en is voor de categorieën JO7 t/m JO13.

Wij hebben een samenwerking met Stayokay in Bergen op Zoom. Tegen een gereduceerd tarief kunt u hier overnachten! Zie hieronder voor meer informatie

Uw inschrijving kan gestuurd worden via: toernooien@vvsteenbergen.nl

Met sportieve groet,

Tim van der Ree
Namens de toernooicommissie van V.V. “Steenbergen”

Nog open:
JO13: Vol!
JO12: 1x (alle klasses)
JO11: Vol!
JO10: Vol!
JO9: Vol!
JO8: Vol!
JO7: 2x (alle klasses, mag ook JO6 zijn)

Samenwerking Stayokay Bergen op Zoom
Om het aantrekkelijker te maken voor deelnemers van veraf, is de organisatie van het 13e Internationale Albert Heijn Achterberg Jeugdvoetbaltoernooi een samenwerkingsverband aangegaan met Stayokay Bergen op Zoom.

Overnacht met je team op 14 of 15 juni 2019 en ontvang 10% korting*. Stuur je aanvraag door naar bergenopzoom@stayokay.com o.v.v. “Jeugdtoernooi Steenbergen 2019”. Voor meer informatie, zie de website van het Stayokay Hostel!

*
– Verblijf op basis van een overnachting op een 4- of 6-persoonskamer, incl. ontbijt bij Stayokay Bergen op Zoom
– Korting van 10% over de logies/ontbijt prijs geldig op vrijdag 14 en zaterdag 15 juni 2019
– Exclusief toeristenbelasting á € 1,33 p.p. per/nacht
– Groepen van 21 personen of meer ontvangen tevens een gereduceerd groepstarief
– Boeken op basis van beschikbaarheid

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *