728x90ad
VV Steenbergen

Nieuwe tenues voor V.V. “Steenbergen” VE1

Sinds afgelopen donderdag speelt V.V. “Steenbergen” VE1 in nieuwe tenues. De tenues zijn gesponsord door DataByte (hoofdsponsor) en WorkinStyle.nl Bedrijfskleding (dat vermeld staat op de rug). Op bovenstaande foto ziet u het nieuwe tenue, van links naar rechts gepresenteerd door Johan Zantboer namens DataByte, leider/speler Niels Maas en aanvoerder Martin Vaissaire.

In deze prachtige tenues gaat VE1 voor het vijfde kampioenschap op rij. De start van de competitie is met negen punten uit drie wedstrijden goed verlopen. De sponsorcommissie, het bestuur en V.V. “Steenbergen” VE1 in het bijzonder danken DataByte en WorkinStyle.nl Bedrijfskleding hartelijk voor de sponsoring en gaat er weer een mooi seizoen van maken.


Staand v.l.n.r.: Harry Damen, Matthijs van der Reest, Pascal Pleit & Emile Verkouter.
Zittend v.l.n.r.: Johan Zantboer, Niels Maas, Raymon Messemaker, Patrick Kerp & Martin Vaissaire.
Ontbrekend: Patric van Kaam, Iwan Plompen, Richard van Sabben, Albert de Troije, Eric Veerman & Peter Wiersma.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *