728x90ad
VV Steenbergen

Nieuwe taps in kantine

Hoewel de kantine noodgedwongen gesloten is, zitten de kantinebeheerders natuurlijk niet stil. Al eerder werd er aan onze gasten steekproefsgewijs gevraagd wat de voorkeuren zouden zijn, vandaar dat nu de overstap gemaakt is naar InBev als nieuwe leverancier voor tapbieren.

Maandag 26 oktober zijn er nieuwe taps geïnstalleerd, inclusief een compleet nieuw leidingssysteem. Werden eerst de vaten gekoeld en aangesloten achterin de kantine (nog achter de keuken), staan de vaten nu direct onder de bar. Dit zorgt voor een betere kwaliteit van de geschonken én de oude koeling die vervangen is door nieuwe, energiezuinige koelingen.

Na de heropening van de kantine zullen naast de pilsen van Jupiler, Hertog Jan ook Leffe Blond en Hoegaarden Rosébier van de tap beschikbaar zijn.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *