728x90ad
VV Steenbergen

Nieuwe bordsponsor: Traets Inspectie & Opleidingen

Sinds kort hangt er op het ‘kassahokje’ bij de hoofdingang van het Gemeentelijk Sportpark aan de Seringenlaan. Dit is van een nieuwe bordsponsor: Traets Inspectie en Opleiding. In 1991 volgde Ron Traets de opleiding tot sportmasseur, sindsdien haalde hij liefst 27 diploma’s en certificaten, met recht kan dan ook gezegd worden dat je bij Ron voor een breed scala aan het juiste adres bent.

Ron is overigens een echt voetbaldier, kwam hij in het verleden zelf uit voor vv De Schutters (Stampersgat), de afgelopen 6 seizoenen maakte hij als verzorger van dichtbij de opmars van de huidige hoodfklasser Moerse Boys (Klein-Zundert) mee. Eerder was hij ook al verzorger bij VES’35 (nu Victoria’03), SC Gastel, selectieteams van de KNVB en kortstondig bij RBC en Cluzona. Inmiddels woont Ron samen met zijn Nancy in Steenbergen. Ron heeft naast 2 zonen (Youri en Jamie) en 1 dochter (Kelly), inmiddels ook al 3 kleinkinderen!

Wij danken Ron voor zijn sponsoring en hopelijk is dit de start van een lange samenwerking.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *