728x90ad
VV Steenbergen

Nieuwe bordsponsor: Ligne Netwerk Notarissen

Afgelopen week is er langs het hoofdveld een nieuw bord gehangen, van Ligne Netwerk Notarissen.

Ligne Notarissen
Wij laten ons leiden door de 4 ‘V’s: Vriendelijk, Vakkundig, Vlot en Voordelig. Onze notarissen en kandidaat-notarissen staan altijd voor je klaar om de belangrijkste momenten van je leven goed te regelen. We staan je graag bij met gedegen advies en we wijzen je graag op juridische valkuilen die je zelf nooit had ontdekt.

Bij LigneNotarissen werken uitsluitend Netwerknotarissen. En dat zijn niet zomaar notarissen en kandidaat-notarissen. Netwerknotarissen houden elkaar scherp en helder, we delen kennis en adviseren elkaar, zodat we samen jou beter kunnen helpen. Ook hier in Steenbergen.

Wij spreken gewone mensentaal en weten precies wat er speelt in de wereld. Vandaar dat wij van LigneNotarissen durven te zeggen dat we net iets meer notaris zijn.

Wij danken Ligne Notarisen voor de steun die deze ondernemers hiermee uitspreken in onze vereniging!

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *