728x90ad
VV Steenbergen

Nieuwe bordsponsor: De Moor Optiek

Eerder deze maand is er weer een nieuwe bordsponsor langs het hoofdveld verschenen: De Moor Optiek. Wij danken deze nieuwe sponsor voor hun bijdrage én het meer dan originele bord!

Wij zijn Moor dan gewoon een brillenwinkel
Maar wie zijn wij dan? Wij zijn Michiel en Lianne samen sinds 2003. Samen hebben we een prachtig gezin met 2 kinderen. Jax onze oudste zoon geboren in 2014 en onze dochter Rosalie in de zomer van 2018. Michiel werkt al sinds 2003 in de optiek en Lianne heeft in de reclame en belettering gewerkt. Maar al te vaak was er bij ons aan tafel de discussie hoe wij het winkelen deden ervaren en hoe we het graag zelf zouden doen. Nu is de tijd aangebroken en hopen we met de Moor optiek onze visie in werkelijkheid te brengen. Klinkt leuk , horen we u nu bijna denken, maar wat betekent dat nu precies? Wat wij belangrijk vinden is dat iedereen een passend advies krijgt. Soms is een bril een oplossing soms zijn het er 2 , lenzen hard of zacht, een oogdruppel of juist helemaal niets. Het kopen van een bril of lenzen mag weer een feestje worden. Weten wat je krijgt en samen tot de beste oplossing komen. Vragen als: “Wat verwacht u van uw bril?” en “Hoe lang wilt u uw lenzen dragen?” zullen centraal staan om samen tot de beste kijkoplossing te komen voor u.

Michiel en Lianne

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.