728x90ad
VV Steenbergen

Nieuwe alternatieve tenues dankzij opbrengst 100% Voetbal Shop

We zijn blij dat onze leden gebruik maken van de digitale 100%Voetbal Shop. De vereniging krijgt van alles wat onze leden hier kopen een kleine provisie van 100%Voetbal, dit hebben we gebruikt voor nieuwe alternatieve shirts voor de senioren, andere leeftijdscategorieën volgen zodra er weer voldoende opbrengst is.

Er is gekozen voor een groen shirt, dat naast de huidige rode en voor de senioren het volledig zwarte tenue aan vulling vormt als alternatief tenue, wanneer een Steenbergen-team thuis tegen een team speelt dat ook blauw-witte clubkleuren heeft.

Heeft u dus nieuwe voetbalschoenen, scheenbeschermers of andere voetbalitems nodig, weet dan dus dat u via deze shop onze vereniging steunt.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *