728x90ad
VV Steenbergen

JO9-1 neemt nieuwe tenues in gebruik

Tijdens het TIC Indoor Soccer in Hoogerheide op vrijdag 30 december heeft de JO9-1 de nieuwe tenues in gebruik genomen. Met medewerking van sponsors Chris de Weert Besturingstechniek en DM Zorg & Begeleiding loopt het team van trainers Chris Jansen en Harry Damen er weer spik en span bij na de winterstop.

De eerste keer dat ze de tenues aantrokken was een andere gelegenheid dan anders: op het TIC Indoor Soccer toernooi in Hoogerheide kregen de pupillen geen moment rust; door de boarding kon de bal niet uit het spel, anders dan bij een doelpunt. Zij gingen (nog in het oude jaar) de strijd aangingen met o.a. de jeugd van RBC, Surinaams elftal en latere winnaar Football4u (voetbal school Rotterdam)

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *