728x90ad
VV Steenbergen

Interviews 1e elftalspelers met Voetbaljournaal

Het Voetbaljournaal zit tijdens de voetballoze periode niet stil, diverse verhalen van onze selectiespelers verschenen online de afgelopen dagen. Bas van Broekhoven, Pieter Suijkerbuijk en Dorus Bakker gaven hun opinie over de competitiestart, vorige seizoenen of blikten juist vooruit.

Bas van Broekhoven (op de foto hierboven in actie tegen DSE vorig seizoen) speelt al zijn hele leven bij V.V. “Steenbergen” en inmiddels voor het 2e seizoen bij de 1e selectie. Reden voor Voetbaljournaal om hem aan de tand te voelen, tijdens deze voetballoze periode.

Het item vindt u hier.

Ook Pieter Suijkerbuijk kwam aan het woord, die na een aantal seizoenen kwakkelen voor zijn gevoel juist nu weer écht fit begon te worden. Dit interview vindt u hier.

Als laatste in deze miniserie verscheen Dorus Bakker voor de digitale microfoon, zijn verhaal leest u hier.

Pieter Suijkerbuijk in actie tegen Lepelstraatse Boys (beker)

Dorus Bakker

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *