728x90ad
VV Steenbergen

Inschrijvingen 14e Albert Heijn Achterberg Jeugdvoetbaltoernooi

Het seizoen is al weer onderweg, laten we hopen dat we weer van een volledig seizoen kunnen genieten! Natuurlijk sluiten wij dat seizoen dan graag af met een toernooi, in ons geval het 14e Albert Heijn Achterberg Jeugdvoetbaltoernooi!

Als commissie zien we al veel oud-deelnemers terug tussen de aanmeldingen, helaas missen wij nog tal van oud-deelnemers. Ook die zien wij op zaterdag 11 juni 2022 weer graag op ons sportpark schitteren.

De aanmeldingsmogelijkheid staat open t/m zondag 10 oktober 2021. Vorig seizoen zaten we rond die tijd voor bijna alle leeftijden al vol, gezien de ruim 70 aanmeldingen op dit moment verwachten wij dat nu weer.

Hoe kunt u zich aanmelden? Stuur een e-mail naar: toernooien@vvsteenbergen.nl
Vermeld daarin:

Uw club (bijv. V.V. “Steenbergen”
Uw team (bijv. JO11-1)
Het niveau waarop dit niveau actief is (bijv. 1e klasse)

Uw aanmelding nemen wij mee in ons overleg van eind oktober. Uiterlijk 1 november laten wij u weten of uw team definitief is ingeschreven.

Alvast bedankt

Met vriendelijke groet,
Tim van der Ree
Toernooicommissie V.V. “Steenbergen”

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *