728x90ad
VV Steenbergen

Indelingen jeugdteams seizoen 2019/2020 (update)

De indelingen van de jeugdteams voor het volgende seizoen zijn bekend. Hieronder zijn de indelingen te raadplegen. De teamindelingen van de categorieën JO13 en JO19 zijn zojuist toegevoegd aan dit overzicht.

Het indelen van de teams is jaarlijks een complexe puzzel. Er zijn veel wensen van spelers en trainers/leiders, die niet altijd met elkaar te verenigen zijn. De belangrijkste opdracht voor de Jeugdcommissie is uiteindelijk dat alle spelers een plek krijgen in een team dat voldoende spelers en begeleiding heeft en dat zo goed mogelijk aansluit op spelplezier en niveau.

Goed om te weten
– Teams zijn zoveel mogelijk bij elkaar gehouden
– Spelers spelen zoveel mogelijk met én tegen leeftijdsgenoten
– Er wordt nog gezocht naar een keeper voor de JO16-1
– Bij de JO7 worden nog twee teams gevormd

Mocht een speler of ouder/verzorger het niet eens zijn met de indeling, dan kan er een bezwaarschrift worden ingediend, via dit formulier.

De jeugdindelingen voor seizoen 2019/2020 vindt u hier, per categorie:
JO19
JO17
JO16
JO15
JO14
JO13
JO12
JO11
JO9
JO7

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *