728x90ad
VV Steenbergen

Hoofdtrainer Robin Borremans en V.V. “Steenbergen” verlengen overeenkomst

Het bestuur van V.V. “Steenbergen” is blij u te kunnen melden dat de overeenkomst met hoofdtrainer Robin Borremans verlengd is met tenminste 1 seizoen. De uit Ridderkerk afkomstige oefenmeester begon deze zomer bij onze vereniging en de samenwerking bevalt van beide kanten goed.

De jonge hoofdtrainer (33 jaar) was een onbekende naam in onze regio, daar hij eerder werkzaam was bij o.a. ’s Gravendeel en ZBVH. ‘Vanuit de groep krijgen we goede signalen over trainingsstof en interactie tussen spelers en trainer’, aldus bestuurslid seniorenzaken Gerard de Heer.

Onder leiding van Robin en tevens nieuwe assistent-trainer Tim van der Ree werd in de voorbereiding de Groot Steenbergen Cup gewonnen. Na een moeizame start van de competitie richtte het team zich in de herfstmaanden op en staat het nu op een gedeelde 8e plaats in de 3e klasse A, waarin dit seizoen iedereen van elkaar kan winnen.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *