728x90ad
VV Steenbergen

Hoofdsponsor Project Services & Deliveries verlengt contract

Het bestuur van V.V. “Steenbergen” is blij te mogen mededelen dat de overeenkomst met hoofdsponsor Project Services & Deliveries met ten minste 1 seizoen verlengd is. De hoofdsponsor, die 3 jaar geleden voor het eerst op het shirt van ons 1e elftal verscheen, is blij met de samenwerking en positieve uitstraling die onze vereniging de afgelopen tijd uitstraalt.

Het bestuur is op zijn beurt blij dat in deze financieel onzekere tijd een significante bijdrage voor het nieuwe seizoen is vastgesteld. Project Services & Deliveries heeft sinds kort ook een locatie in Halsteren bijgekregen en is dus groeiende. Wij wensen de hoofdsponsor veel succes bij de uitvoering hiervan!

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *