728x90ad
VV Steenbergen

Het bestuur van V.V. “Steenbergen” zoekt versterking

Op dit moment is het bestuur nog steeds voltallig (zie https://vvsteenbergen.nl/bestuur/) en kunnen de verschillende functies en taken uitgevoerd worden, echter voor diverse beleidsterreinen o.a. wedstrijdzaken, jeugdzaken en seniorenzaken zijn we op zoek naar enthousiaste leden die de huidige bestuursleden kunnen ondersteunen.

Dit is mogelijk op verschillende manieren en natuurlijk in onderling overleg. Dit kan variëren van 1-2 uur per week/maand tot een volwaardig bestuurslidmaatschap. De specifieke taken kunnen natuurlijk altijd herverdeeld worden naar een nieuwe situatie.

Mocht je interesse hebben, neem dan contact op met voorzitter Wim Roovers. Dit kan (ook) telefonisch via 06-34343151 of oer mail: voorzitter@vvsteenbergen.nl

We zien je reactie graag tegemoet,
Bestuur V.V. “Steenbergen”

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *