728x90ad
VV Steenbergen

HBI Beveiliging nieuwe bordsponsor

Langs het hoofdveld hangt sinds afgelopen vrijdag een nieuw sponsorbord, namelijk dat van HBI Beveiliging. Wij danken deze ondernemer voor zijn steun aan onze vereniging.

Het Beveiligings Icoon (HBI)
Als beveiligingsbedrijf begrijpen wij als geen ander hoe belangrijk het is om een betrouwbare partner te zijn. Met onze persoonlijke touch, goede bereikbaarheid en kwalitatief goede materialen geloven wij dat we voor iedereen een meerwaarde zullen zijn. Wij bieden elektronische beveiligingsoplossingen voor particuliere en zakelijke klanten. Groot en klein. Ver en dichtbij.. Echter zullen we de komende jaren wel meer gaan inzetten op naamsbekendheid in onze eigen regio. Mede daardoor zien we dit sponsorbord als een mooi voorzetje.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *