728x90ad
VV Steenbergen

Gerard de Heer aspirant-bestuurslid seniorenzaken

Met Gerard de Heer heeft het bestuur van V.V. “Steenbergen” aanvulling gevonden wat betreft de seniorenzaken. Gerard zal zich per 1 januari bij het bestuur voegen als aspirant-lid, waarin hij een brug zal gaan vormen tussen de trainers en leiders van de seniorenteams en het bestuur.

Gerard behoeft eigenlijk geen introductie. Als arbiter, coördinator van de scheidsrechters op zaterdag, assistent-scheidsrechter bij het eerste elftal en voorheen ook leider van diverse jeugdteams, is hij een bekend gezicht binnen de vereniging.

Wij heten Gerard van harte welkom als aspirant-lid en wensen hem veel succes en plezier in zijn nieuwe rol binnen onze vereniging.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *