728x90ad
VV Steenbergen

Feyenoord keert terug bij V.V. “Steenbergen”!

Feyenoord Soccer Schools organiseert in samenwerking met v.v. Steenbergen dit jaar wederom een voetbalkamp in de herfstvakantie. Wil jij trainen als een echte Feyenoord-speler? Dat kan tijdens het Feyenoord Soccer Camp bij V.V. “Steenbergen” op 22 & 23 oktober! Verbeter je voetbaltalent onder leiding van Feyenoord-trainers en meld je aan!

Klik hier voor meer informatie en om in te schrijven.

De trainingen tijdens het Soccer Camp staan onder leiding van ten minste één oud-speler van Feyenoord, die wordt bijgestaan door ervaren (assistent-)trainers. Je traint twee dagen lang zoals de spelers van Feyenoord dat ook doen!

Als deelnemer aan een Feyenoord Soccer Camp krijg je de mogelijkheid om in een korte periode je voetbalkwaliteiten flink te verbeteren. Maar dat is niet het enige voordeel… Iedere deelnemer krijgt namelijk een compleet voetbalpakket, bestaande uit:
• Training van in ieder geval één oud-speler van Feyenoord
• Een officieel Feyenoord Soccer Schools-tenue van Adidas (shirt en broekje)
• Op beide dagen een lunch en voldoende drinken
• Een bidon
• Een Feyenoord-bal
• Persoonlijk deelnamecertificaat, getekend door de hoofdtrainer

Klik hier voor meer informatie over Feyenoord Soccer Camps.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *