728x90ad
VV Steenbergen

Enkele (hulp)trainers gezocht

Voor een aantal jeugdteams is de jeugdcommissie nog op zoek naar (hulp)trainers voor het volgende seizoen. Het goede nieuws is dat alle teams een trainer hebben, echter bij de JO19-2, JO16-1, JO14-1 en JO13-2 is nog versterking nodig voor het goed kunnen verzorgen van de trainingen. Met 2 trainers kan de aandacht beter verdeeld worden én kunnen trainers rouleren in de avonden. Ook hulp voor de jeugdtrainers tijdens wedstrijden op zaterdag is zeer welkom.

V.V. “Steenbergen” zorgt voor voldoende materialen én begeleiding van de trainers. Geïnteresseerden kunnen zich melden via jeugdcommissie@vvsteenbergen.nl.

Daarnaast wordt ook voor het 2e elftal nog altijd een trainer gezocht.

One Comment

  1. Valentin Marinescu

    12 juli 2019 at 19:18

    Hi.
    I’m Valentin Marinescu father of ARRYS MARINESCU.
    ARRYS like to play FOOTBALL. This week we went at COERVER and WILLEM 2 for experiance.We are interested to move from Romania for football.We are interested to be add in your team for training. Is this posible? Can you please tell me what I mast to do for my son to be there for the training sessions?. All the best.Best regards

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *