728x90ad
VV Steenbergen

Eerste bonbons afgeleverd: 750 doosjes bij Tamoil

Waar komende zaterdag de bonbons opgehaald kunnen worden door de leden die verkocht hebben, ging de bonboncommissie afgelopen dinsdag in Ridderkerk bij het kantoor van Tamoil Nederland langs. Via oud-speler Arno van den Heuvel mag de vereniging jaarlijks een leuke bestelling verwachten van 1 van de grootste Europese spelers op het gebied van brandstof. Ook in Steenbergen zijn er twee (onbemande) pompstations (Wipstraat 4 & Van Bredastraat 1) van de keten.

Liefst 750 doosjes mochten er afgeleverd worden, waarvoor wij Tamoil dan ook hartelijk danken. Daarnaast danken we Brabant Installie Techniek in de persoon van Henk Smout voor het beschikbaar stellen van de benodigde aanhanger.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *