728x90ad
VV Steenbergen

Drietal 35+-1 koplopers Trofeepaleis Gouden Schoen Klassement

Er is natuurlijk nog maar 1 competitiespeelronde geweest in september (voor zaterdag4 en 6 nog niet eens), toch zijn er al diverse spelers met 2 of meer goals.

De veteranen haalden uit in hun eerste duel, bij Dosko werd het liefst 0-15. Wouter Boot, Pascal Pleit en Emile Verkouter maakten alledrie een hattrick en staan in de tussenstand samen bovenaan.

Patric van Kaam maakte twee treffers en staat hiermee op de gedeelde 4e plaats, samen met de dames Yara Vermeulen en Demi Ernest en zondag2-schutter Vincent Mosmans, die vorig seizoen bij het stopzetten van de competitie het klassement aanvoerde (toen nog namens zaterdag3)

Ook Joey Huijzers maakte aanspraak op de gedeelde 4e plaats, echter zijn 2 goals voor onder23-1 zijn voor de competitie vervallen, daar het onder23-1 team vanaf nu Steenbergen 6 is geworden en in een senioren reserve 5e klasse uit zal gaan komen (evenals het 4e en 5e elftal)

Tussenstand per 1 oktober
1. Wouter Boot, Pascal Pleit & Emile Verkouter (allen 35+-1): 3 doelpunten
4. Demi Ernest (dames1), Patric van Kaam (35+-1), Vincent Mosmans (zondag2) & Yara Vermeulen: 2 doelpunten

Ook de dames1 begonnen doelpuntrijk: ze wonnen met 6-1 van De Fendert VR1

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *