728x90ad
VV Steenbergen

Donderdag 30 mei: Slijterij Veraart 7×7 Toernooi

Het Slijterij Veraart 7 tegen 7 toernooi komt er weer aan! Dit jaar zal het plaatsvinden op donderdag 30 mei 2019, op Hemelvaartsdag. Zoals vorige edities wordt er ook dit jaar weer gebruik gemaakt van het sportpark van V.V. Steenbergen.

Dit jaar is er plek voor 10 dames- en 16 herenteams. De 16 deelnemende herenteams zullen verdeeld worden over 4 poules van 4 teams. Deze poules zullen vooraf door de organisatie worden ingedeeld. Uiteindelijk wordt er gestreden voor een mooie prijs. Na het toernooi wordt de dag afgesloten met een feestavond!

Bij de heren zijn er al 11 inschrijvingen, bij de dames zijn al 3 teams zeker van een plaatsje.

De kosten om deel te nemen aan het toernooi zullen € 10,- per team zijn. Je kunt je inschrijven door een mail te sturen naar dit e-mailadres. Geef daarbij aan onder welke naam je je team in wilt schrijven. Mocht de contactpersoon anders zijn dan waar deze mail naar toe gestuurd is, geef dan ook de naam van de contactpersoon op met e-mailadres en telefoonnummer. Inschrijven kan tot en met maandag 29 april 2019.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *