728x90ad
VV Steenbergen

Update: Sloop Kleedkamers F t/m I volop in gang

In opdracht van aannemer Bouwbedrijf Verkaart is vandaag, dinsdag 16 maart een start gemaakt met de sloopwerkzaamheden van kleedkamer F t/m I.

Om 8:00 uur werd er een begin gemaakt met de sloop, maar ook de realisatie van een prachtig kleedkamergebouw. Met een flinke kraan werd het gebouw, stammend uit 1977,  gesloopt. Volgens de planning zal aan het eind van de dag het gehele gebouw met de grond gelijk zijn gemaakt en kan er woensdag gestart worden met de fundering.

10/03/2021
Gedurende de afgelopen weken heeft de onderhoudsploeg de nog bruikbare materialen (voor zover dit niet al gebeurd was) gedemonteerd, daarnaast hebben zij ook de struiken weggehaald, welke door de Gemeente Steenbergen opgehaald zin ter vernietiging.

Het kleedkamergebouw deed dienst vanaf eind 1977 en zal dus na ruim 43 jaar bewezen diensten neergehaald worden.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *